Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Компания «МБЛ Тур» – это обслуживание самого высокого уровня, внимание ко всем вашим нуждам и всегда доступные цены.
МБЛ Тур

Про компанії

Компанія «МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай, щоб якісна і вишукана продукція відомих світових брендів стала набагато доступніше.
23
людини
в команді
1,5
млн м² торгових площ
меблів в Гуанчжоу
34
міста, куди ми
здійснювали поставки
53 000
доларів в середньому
зекономлено на 1 клієнта

Команда

Чак
водій
Чень
водій
Алла
Менеджер
ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Кирило
керівник
Артем
Менеджер
ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Анастасія
супроводжуючий менеджер
в Китаї
Петро
супроводжуючий менеджер
в Китаї
Лілія
керівник технічного
департаменту
Лімі
керівник фінансового
департаменту
Лі
Керівник департаменту
логістики
Лай Пен
комерційний
директор

Більш детально про нашу компанію

Ми знаємо, як потрібно вибирати і купувати меблі в Китаї.

Компанія "МБЛ Тур" з'явилася тоді, коли про таку послугу як меблевий тур ніхто і не знав. Не було ніяких відомих підводних каменів або інструкції по роботі з виробниками меблів. Весь шлях до сьогодні ми пройшли самостійно, набивши всі шишки, допускаючи і виправляючи помилки. Саме тому сьогодні наша компанія є одним з лідерів на ринку.

Щоб отримати по-справжньому лояльних клієнтів, нашій команді довелося добряче попрацювати. У першу чергу ми вивчили меблевий ринок Китаю і особливості східного менталітету. Як результат, "МБЛ Тур" вирахував всі ненадійні фабрики, а крім того , зумів знайти спільну мову з китайськими продавцями.

Після цього нам необхідно було зрозуміти потреби сучасної людини. Купуючи меблі, ви платите не за матеріали і фурнітуру - ви адже платите за емоції і атмосферу в домі. Тому ми розробили безпечний, зручний і захоплюючий спосіб закупівлі меблів в Китаї . Тур - це не тільки вигідна послуга, а й свого роду знайомство із загадковою культурою. При бажанні ми можемо організувати для вас під час поїздки оглядову екскурсію по Гуанчжоу, влаштувати чайну церемонію, познайомити з гастрономічними особливостями Азії.

Але це тільки половина нашої роботи, після видимої частини туру, починається невидима для клієнта частина роботи, яку кожен день робить наш відділ контролю якості.

Перед нами стоїть завдання простежити за виготовленням кожного замовлення, а також переконатися в надійності упаковки до того, як меблі завантажать в контейнер. Всі ці обов'язки виконує відділ контролю якості, до речі, його співробітники готують фотозвіти з виробництва для замовників. перевезенням, митним оформленням і доставкою вантажу до дверей будинку клієнта займається наш відділ логістики.

Зараз в штаті компанії "МБЛ Тур" працюють 23 людини. Головний офіс компанії знаходиться в Гуанчжоу, регіональні представники - в Москві, Мінську та Києві. При цьому ми доставляємо вантажі не тільки в Росію, Білорусь, Україну , але і по всьому світу, у нас вже є досвід доставки меблів в Казахстан, Молдову, Чехію, США і Канаду.

Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно