Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Компания «МБЛ Тур» – это обслуживание самого высокого уровня, внимание ко всем вашим нуждам и всегда доступные цены.
МБЛ Тур

Про компанії

Компанія «МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай, щоб якісна і вишукана продукція відомих світових брендів стала набагато доступніше.
23
людини
в команді
1,5
млн м² торгових площ
меблів в Гуанчжоу
34
міста, куди ми
здійснювали поставки
53 000
доларів в середньому
зекономлено на 1 клієнта

Команда

Чак
водій
Чень
водій
Elena
Manager
ON WORK WITH CLIENTS
Кирило
керівник
Алла
Менеджер
ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Артем
Менеджер
ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Анастасія
супроводжуючий менеджер
в Китаї
Victor
Head of department
China sales
Лілія
керівник технічного
департаменту
Лімі
керівник фінансового
департаменту
Лі
Керівник департаменту
логістики
Лай Пен
комерційний
директор

Більш детально про нашу компанію

Ми знаємо, як потрібно вибирати і купувати меблі в Китаї.

Компанія "МБЛ Тур" з'явилася тоді, коли про таку послугу як меблевий тур ніхто і не знав. Не було ніяких відомих підводних каменів або інструкції по роботі з виробниками меблів. Весь шлях до сьогодні ми пройшли самостійно, набивши всі шишки, допускаючи і виправляючи помилки. Саме тому сьогодні наша компанія є одним з лідерів на ринку.

Щоб отримати по-справжньому лояльних клієнтів, нашій команді довелося добряче попрацювати. У першу чергу ми вивчили меблевий ринок Китаю і особливості східного менталітету. Як результат, "МБЛ Тур" вирахував всі ненадійні фабрики, а крім того , зумів знайти спільну мову з китайськими продавцями.

Після цього нам необхідно було зрозуміти потреби сучасної людини. Купуючи меблі, ви платите не за матеріали і фурнітуру - ви адже платите за емоції і атмосферу в домі. Тому ми розробили безпечний, зручний і захоплюючий спосіб закупівлі меблів в Китаї . Тур - це не тільки вигідна послуга, а й свого роду знайомство із загадковою культурою. При бажанні ми можемо організувати для вас під час поїздки оглядову екскурсію по Гуанчжоу, влаштувати чайну церемонію, познайомити з гастрономічними особливостями Азії.

Але це тільки половина нашої роботи, після видимої частини туру, починається невидима для клієнта частина роботи, яку кожен день робить наш відділ контролю якості.

Перед нами стоїть завдання простежити за виготовленням кожного замовлення, а також переконатися в надійності упаковки до того, як меблі завантажать в контейнер. Всі ці обов'язки виконує відділ контролю якості, до речі, його співробітники готують фотозвіти з виробництва для замовників. перевезенням, митним оформленням і доставкою вантажу до дверей будинку клієнта займається наш відділ логістики.

Зараз в штаті компанії "МБЛ Тур" працюють 23 людини. Головний офіс компанії знаходиться в Гуанчжоу, регіональні представники - в Москві, Мінську та Києві. При цьому ми доставляємо вантажі не тільки в Росію, Білорусь, Україну , але і по всьому світу, у нас вже є досвід доставки меблів в Казахстан, Молдову, Чехію, США і Канаду.

Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу