Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Співпраця з архітекторами і дизайнерами
МБЛ Тур

Архітекторам та дизайнерам

Співпраця з архітекторами і дизайнерами

У меблевого туру в Китай є дві переваги, завдяки яким сервіс користуватиметься популярністю ще дуже довгий час. Перше - це ціни. Навіть з урахуванням накладних розкладів, перевезення та митного оформлення китайські меблі коштує дешевше, ніж італійська або російська. Друге - неймовірно широкий вибір товарів. У Китаї тисячі меблевих фабрик, і повірте, вони готові на все, щоб обійти конкурентів і дістати ненаглядного клієнта.

Все це, звичайно, добре, - думаєте ви. - Але який зиск від меблевого туру отримаю особисто я?

Архітектори та дизайнери інтер'єру отримують можливість відпустити свою творчу думку в вільний політ. Як ми і говорили, в Китаї представлений величезний асортимент товарів для облаштування будинку: оздоблювальні матеріали, предмети інтер'єру, сантехніка, освітлення, аксесуари та інше. Крім того, китайські виробники завжди йдуть назустріч клієнтам - вони можуть виготовити меблі за індивідуальним проектом. На кожній фабриці працюють штатні промислові дизайнери (причому, частиком вони - італійці), так що при необхідності вам прямо на місці допоможуть вдосконалити проект.

Якщо говорити детальніше про перевагу китайського меблевого ринку, то варто дати ще кілька пояснень. Найбільшу вигоду від закупівлі в Китаї можна отримати при замовленні елітних меблів, а також за умови оптової поставки. Вся справа в тому, що вартість доставки і розмитнення не залежить від вартості вантажу - вона вираховується виходячи з обсягу контейнера, способу транспортування і відстані до замовника. На власному досвіді переконалися: китайські меблі з цінних порід дерева обійдеться в 4-5 разів дешевше, ніж аналогічні зразки італійського виробництва. Тільки уявіть, як будуть вдячні клієнти, коли прорахуєте їм дизайн-проект з урахуванням цін в Китаї. Ви ж не станете заперечувати, що будь-який, навіть самий заможний, людина не проти заощадити?

Привабливість китайського пропозиції давно розгледіли ресторатори і власники готелів. Тут можна купити меблі і декор не тільки для приватної квартири або котеджу, але і для об'єктів HoReCa. З цим сегментом наша компанія також працює не перший рік. Ми допомогли обставити кілька ресторанів в Москві і один в Мінську - інформацію по цим об'єктам ви знайдете в розділі «Меблі для кафе, ресторанів і барів з Китаю».

Що стосується самого меблевого туру, ви можете їхати в Китай як з клієнтом, так і без нього. Деякі дизайнери відправляють за меблями самих замовників. У нашому колективі є досвідчені супроводжують менеджери, які розбираються і в інтер'єрних стилях, і в меблевому виробництві. Ви можете довірити їм вибір потрібних предметів інтер'єру, єдине, в такому випадку ми повинні спільно продумати маршрут туру.

Перш ніж починати працювати з китайськими брендами, ми радимо вам уточнити всю необхідну інформацію у наших менеджерів. Вам просто потрібно залишити заявку на нашому сайті. І ваш менеджер розповість вам більш детально про китайський ринок меблів, оздоблювальних матеріалів і декору. Ми передзвонимо вам найближчим часом і обговоримо деталі співпраці.

Дизайнерам, архітекторам і партнерам: info@mbltour.ru