Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Співпраця з архітекторами і дизайнерами
МБЛ Тур

Архітекторам та дизайнерам

Співпраця з архітекторами і дизайнерами

У меблевого туру в Китай є дві переваги, завдяки яким сервіс користуватиметься популярністю ще дуже довгий час. Перше - це ціни. Навіть з урахуванням накладних розкладів, перевезення та митного оформлення китайські меблі коштує дешевше, ніж італійська або російська. Друге - неймовірно широкий вибір товарів. У Китаї тисячі меблевих фабрик, і повірте, вони готові на все, щоб обійти конкурентів і дістати ненаглядного клієнта.

Все це, звичайно, добре, - думаєте ви. - Але який зиск від меблевого туру отримаю особисто я?

Архітектори та дизайнери інтер'єру отримують можливість відпустити свою творчу думку в вільний політ. Як ми і говорили, в Китаї представлений величезний асортимент товарів для облаштування будинку: оздоблювальні матеріали, предмети інтер'єру, сантехніка, освітлення, аксесуари та інше. Крім того, китайські виробники завжди йдуть назустріч клієнтам - вони можуть виготовити меблі за індивідуальним проектом. На кожній фабриці працюють штатні промислові дизайнери (причому, частиком вони - італійці), так що при необхідності вам прямо на місці допоможуть вдосконалити проект.

Якщо говорити детальніше про перевагу китайського меблевого ринку, то варто дати ще кілька пояснень. Найбільшу вигоду від закупівлі в Китаї можна отримати при замовленні елітних меблів, а також за умови оптової поставки. Вся справа в тому, що вартість доставки і розмитнення не залежить від вартості вантажу - вона вираховується виходячи з обсягу контейнера, способу транспортування і відстані до замовника. На власному досвіді переконалися: китайські меблі з цінних порід дерева обійдеться в 4-5 разів дешевше, ніж аналогічні зразки італійського виробництва. Тільки уявіть, як будуть вдячні клієнти, коли прорахуєте їм дизайн-проект з урахуванням цін в Китаї. Ви ж не станете заперечувати, що будь-який, навіть самий заможний, людина не проти заощадити?

Привабливість китайського пропозиції давно розгледіли ресторатори і власники готелів. Тут можна купити меблі і декор не тільки для приватної квартири або котеджу, але і для об'єктів HoReCa. З цим сегментом наша компанія також працює не перший рік. Ми допомогли обставити кілька ресторанів в Москві і один в Мінську - інформацію по цим об'єктам ви знайдете в розділі «Меблі для кафе, ресторанів і барів з Китаю».

Що стосується самого меблевого туру, ви можете їхати в Китай як з клієнтом, так і без нього. Деякі дизайнери відправляють за меблями самих замовників. У нашому колективі є досвідчені супроводжують менеджери, які розбираються і в інтер'єрних стилях, і в меблевому виробництві. Ви можете довірити їм вибір потрібних предметів інтер'єру, єдине, в такому випадку ми повинні спільно продумати маршрут туру.

Перш ніж починати працювати з китайськими брендами, ми радимо вам уточнити всю необхідну інформацію у наших менеджерів. Вам просто потрібно залишити заявку на нашому сайті. І ваш менеджер розповість вам більш детально про китайський ринок меблів, оздоблювальних матеріалів і декору. Ми передзвонимо вам найближчим часом і обговоримо деталі співпраці.

Дизайнерам, архітекторам і партнерам: info@mbltour.ru

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу