Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Новости компании и статьи о мебельных турах в нашем блоге и все остальное.
Кейс: як Наталя укомплектувала будинок площею 1000 м² за тиждень
Перед Наталею стояло завдання укомплектувати будинок площею 1000 м² в Підмосков'ї. Вона звернулася до менеджерів компанії «МБЛ Тур» за консультацією. Вступні такі: купити меблі для дому, освітлення, садові меблі, декор та багато іншого. Наталя відразу зазначила, що не женеться за «гучними» брендами. Для неї на першому місці якість матеріалів і точну відповідність запитам.
Кейс: клієнти укомплектували таунхаус і діляться порадами з тими, хто збирається в меблевий тур
Коли Марина з чоловіком звернулися в нашу компанію, відразу стало зрозуміло: їм потрібно все і відразу. І бажано в одному місці, щоб покупка меблів і декору не розтяглася ще на кілька років. Як Марина поділиться пізніше, їй було навіть трохи прикро, що вона так затягнула з меблевим туром, адже вже на етапі обробки можна було заощадити масу часу, коштів і сил.
Кейс нашого клієнта: «Відправляв дизайнера, а в наступний раз полечу сам» - Іван про облаштування будинку
Іван звернувся в компанію «МБЛ Тур» за рекомендацією знайомого. Йому належало укомплектувати будинок площею 700 м². Оскільки масштаби вражаючі, Іван подумки готувався до того, що бюджет буде загрозливим, але йому вдалося вкластися в набагато меншу суму, при цьому «будинок виглядає на мільйон».
Кейс нашого клієнта: як почати облаштування будинку, якщо він ще не добудований?
Іван і Наталя через місяць після звернення в нашу компанію вирушили в меблевий тур. Мета - укомплектувати будинок площею 360 м². На той момент об'єкт був на фінальній стадії будівництва, і це зіграло на руку. По-перше, вже можна було робити всі необхідні виміри і планувати простір. По-друге, меблі та оздоблювальні матеріали були доставлені якраз до моменту закінчення робіт.