Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
У дев'яностих OPPEIN знали тільки на китайському ринку, а сьогодні шоуруми фабрики є майже в кожній великій країні. У цьому відео ми зібрали 10 фактів про фабрику OPPEIN і її знаменитих кухнях.
МБЛ Тур Блог Мебельные туры
Категорії

10 швидких фактів про знамениту китайській фабриці кухонь OPPEIN

2019-10-25 21:21:32
1325
0 коментаря

1. Свою продукцію OPPEIN поставляє в 150 країн світу.

Серед них - США, Австралія і Росія.

2. Все обладнання на фабриці - німецьке.

Високоточні верстати з програмним управлінням компанія замовляла в Німеччині. Використання сучасного, надійного обладнання в цехах дозволило скоротити відходи виробництва в 3 рази в порівнянні з іншими меблевими фабриками, і знизити собівартість продукції.

3. У компанії працюють дизайнери з Італії.

Оскільки законодавцями сучасної інтер'єрної моди вважаються італійці, бренд c 2012 року активно залучає до співпраці саме італійських дизайнерів - вони і працюють на виглядом продукції OPPEIN.

4. Контроль якості - дуже строгий.

Велика частина продукції OPPEIN йде на експорт, тому продукція проходить більше 500 тестів на відповідність якості щороку в власних і сторонніх лабораторіях.

4. Продукція безпечна і екологічна.

І це підтверджено спеціальними сертифікатами, з яких мінімум три - міжнародного рівня. Вони гарантують, що матеріали, з яких виготовлені кухні OPPEIN, нешкідливі для здоров'я, а шкоди навколишньому середовищу при їх виробництві мінімальний. Це сертифікати Лісової опікунської ради (FSC), національного американського стандарту якості (NSF International) і Каліфорнійського ради з повітряним ресурсів (CARB).

5. OPPEIN - це не тільки кухні.

Фабрика виробляє ще й вітальні, спальні, гардеробні, міжкімнатні двері, меблі для ванних і інші товари для будинку. Але основний напрямок - саме кухні.

6. Фабрика пропонує п'ять виробничими базами загальною площею 1,7 млн км².

Уявляєте, якого розмаху?

8. І навіть має дочірній бренд.

Бренд кухонь і меблів для дому Oppolia заснували в 2015-му, його продукцію можна купити тільки в Китаї в більш ніж 800 шоурумах по всій країні. Як OPPEIN, Oppolia працює тільки з сертифікованими матеріалами, а весь цикл виробництва меблів безпечний і екологічний.

9. У 2017-му OPPEIN провела IPO на Шанхайській фондовій біржі.

Акції компанії стали доступні всім бажаючим інвесторам. Для звичайного роздрібного покупця це означає, що діяльність компанії прозора, в управлінні використовуються сучасні стандарти і принципи.

10. А в 2018-му випустила 750 000 комплектів кухонь і 1 500 000 комплектів меблів для дому.

Ознайомитися з асортиментом можна в нашому інстаграм (часто публікуємо фото кухонь OPPEIN з шоурумів в Китаї) або на нашому YouTube каналі: ось один з відеороликів, які ми зняли про ці кухнях.

Коментарі (0)
аватар клієнта
Завантажити фотографію клієнта
виберіть фото