Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Важлива інформація для наших майбутніх і поточних клієнтів про те, як ми працюємо в період пандемії
МБЛ Тур Блог Мебельные туры
Категорії

Як ми працюємо в умовах COVID-19: головне з Китаю

6850
2 коментаря
Поділитися з друзями:

Буде складно згадати подія такого ж масштабу, яким так сильно була б стурбована більша частина населення планети. На телебаченні, новинних сайтах, в соціальних мережах і Telegram-каналах обговорюють проблему, з якою зіткнувся світ на початку 2020 року, - новий штам коронавируса. При всьому бажанні сьогодні, мабуть, неможливо знайти людину, яка б не чула про пандемію або не висловлював своєї думки з цього приводу.

Заражені COVID-19 є майже у всіх країнах світу, в зв'язку з чим влада вживає жорстких заходів - вводять карантини, закривають кордони, скасовують ключові масові заходи. Однак навіть в таких умовах робота триває, хоча прийняті кожен день епідеміологічні заходи, безумовно, вносять свої корективи.

Як сьогодні вибудовується робочий процес в Китаї, функціонують чи виробництва, відкриті чи великі торгові центри, якщо так, то хто їх відвідує, які заходи безпеки введені в громадських місцях, що робити, якщо ви вже давно планували меблевий тур, але зараз з урахуванням незалежних від вас причин немає можливості вилетіти в Китай? У новому матеріалі відповідаємо на ці та інші наболілі питання.

Ситуація в Китаї: як працюють фабрики, торгові центри, ресторани?

Китай - перша країна, якій в екстремально короткі терміни довелося вживати жорстких заходів, щоб впоратися з епідемією. Це і закриття міст, і самоізоляція, і рекордно швидке будівництво лікарень, і навіть санкції проти тих, хто порушує правила карантину. Можна довго сперечатися доцільність тих чи інших заходів, але факт залишається фактом: саме в Китаї вдалося придушити поширення вірусу, коли в інших країнах ситуація поступово почала виходити з-під контролю.

Карантинні заходи, що проводяться в Китаї зараз, пов'язані з масовими спалахами коронавируса в більшості країн. Однак з недавнього часу почали працювати фабрики і більшість виробництв. Єдина складність в тому, що поки не всі робочі можуть повернутися з провінцій, що знаходяться в карантині. Працюють всі торгові центри, поступово збільшуються потоки покупців. Різниця лише в тому, що раніше серед відвідувачів було багато іноземців, а зараз це в основному місцеві жителі. З метою безпеки співробітники на входах вимірюють температуру. Працівники торгових центрів як і раніше в масках, також повсюдно використовуються САНІТАЙЗЕР.

У центрі Фошань працюють практично всі ресторани, активізувалися навіть поліцейські: вони вже почали роздавати штрафи за неправильну парковку, так що наші водії, як правило, не дозволяють собі розслаблятися :)

Стати на «стоп» або все-таки планувати?

Прозвучить парадоксально, але саме зараз максимально сприятлива обстановка для того, щоб планувати меблевий тур. Виробники роблять вигідні пропозиції і вводять знижки на товари. Якщо ви давно придивляєтеся до меблів з Китаю, то настав момент істини: ціни знижені (на них також позначається ситуація з курсами валют і скрутне становище в Європі), а якість на тому ж високому рівні.

Зараз ми опрацьовуємо запити клієнтів, які планували вирушити в тур в самий найближчий час. У зв'язку з закриттям кордонів і ускладненою епідеміологічною обстановкою в цілому, ми бронюємо дати туру на червень-липень. Ви теж вже зараз можете планувати поїздку: коли кордони будуть відкриті - ви будете повністю підготовлені до туру.

Мебельный торговый центр в Китае

Що робити, якщо немає часу чекати?

Очевидно, що заходи, пов'язані з облаштуванням будинку, могли бути заплановані задовго до початку пандемії. Ми теж проти того, щоб ваші плани зривалися, але в той же час хочемо, щоб ви були в безпеці. Тому зараз всім нашим клієнтам, для яких закупівля меблів - це гострий і термінове питання, ми пропонуємо співпрацю в дистанційному режимі. Уже зараз, перебуваючи за тисячі кілометрів від Китаю, ви можете запустити процес облаштування будинку. Залиште заявку, і наш менеджер могли зв'язатися з вами, розповісти про оновлені алгоритмах роботи і обговорити всі деталі.

Офис компании МБЛ Тур Офіс нашої компанії

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Коментарі (2)
аватар клієнта
Завантажити фотографію клієнта
виберіть фото

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу