Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Важлива інформація для наших майбутніх і поточних клієнтів про те, як ми працюємо в період пандемії
МБЛ Тур Блог Мебельные туры
Категорії

Як ми працюємо в умовах COVID-19: головне з Китаю

5711
2 коментаря

Буде складно згадати подія такого ж масштабу, яким так сильно була б стурбована більша частина населення планети. На телебаченні, новинних сайтах, в соціальних мережах і Telegram-каналах обговорюють проблему, з якою зіткнувся світ на початку 2020 року, - новий штам коронавируса. При всьому бажанні сьогодні, мабуть, неможливо знайти людину, яка б не чула про пандемію або не висловлював своєї думки з цього приводу.

Заражені COVID-19 є майже у всіх країнах світу, в зв'язку з чим влада вживає жорстких заходів - вводять карантини, закривають кордони, скасовують ключові масові заходи. Однак навіть в таких умовах робота триває, хоча прийняті кожен день епідеміологічні заходи, безумовно, вносять свої корективи.

Як сьогодні вибудовується робочий процес в Китаї, функціонують чи виробництва, відкриті чи великі торгові центри, якщо так, то хто їх відвідує, які заходи безпеки введені в громадських місцях, що робити, якщо ви вже давно планували меблевий тур, але зараз з урахуванням незалежних від вас причин немає можливості вилетіти в Китай? У новому матеріалі відповідаємо на ці та інші наболілі питання.

Ситуація в Китаї: як працюють фабрики, торгові центри, ресторани?

Китай - перша країна, якій в екстремально короткі терміни довелося вживати жорстких заходів, щоб впоратися з епідемією. Це і закриття міст, і самоізоляція, і рекордно швидке будівництво лікарень, і навіть санкції проти тих, хто порушує правила карантину. Можна довго сперечатися доцільність тих чи інших заходів, але факт залишається фактом: саме в Китаї вдалося придушити поширення вірусу, коли в інших країнах ситуація поступово почала виходити з-під контролю.

Карантинні заходи, що проводяться в Китаї зараз, пов'язані з масовими спалахами коронавируса в більшості країн. Однак з недавнього часу почали працювати фабрики і більшість виробництв. Єдина складність в тому, що поки не всі робочі можуть повернутися з провінцій, що знаходяться в карантині. Працюють всі торгові центри, поступово збільшуються потоки покупців. Різниця лише в тому, що раніше серед відвідувачів було багато іноземців, а зараз це в основному місцеві жителі. З метою безпеки співробітники на входах вимірюють температуру. Працівники торгових центрів як і раніше в масках, також повсюдно використовуються САНІТАЙЗЕР.

У центрі Фошань працюють практично всі ресторани, активізувалися навіть поліцейські: вони вже почали роздавати штрафи за неправильну парковку, так що наші водії, як правило, не дозволяють собі розслаблятися :)

Стати на «стоп» або все-таки планувати?

Прозвучить парадоксально, але саме зараз максимально сприятлива обстановка для того, щоб планувати меблевий тур. Виробники роблять вигідні пропозиції і вводять знижки на товари. Якщо ви давно придивляєтеся до меблів з Китаю, то настав момент істини: ціни знижені (на них також позначається ситуація з курсами валют і скрутне становище в Європі), а якість на тому ж високому рівні.

Зараз ми опрацьовуємо запити клієнтів, які планували вирушити в тур в самий найближчий час. У зв'язку з закриттям кордонів і ускладненою епідеміологічною обстановкою в цілому, ми бронюємо дати туру на червень-липень. Ви теж вже зараз можете планувати поїздку: коли кордони будуть відкриті - ви будете повністю підготовлені до туру.

Мебельный торговый центр в Китае

Що робити, якщо немає часу чекати?

Очевидно, що заходи, пов'язані з облаштуванням будинку, могли бути заплановані задовго до початку пандемії. Ми теж проти того, щоб ваші плани зривалися, але в той же час хочемо, щоб ви були в безпеці. Тому зараз всім нашим клієнтам, для яких закупівля меблів - це гострий і термінове питання, ми пропонуємо співпрацю в дистанційному режимі. Уже зараз, перебуваючи за тисячі кілометрів від Китаю, ви можете запустити процес облаштування будинку. Залиште заявку, і наш менеджер могли зв'язатися з вами, розповісти про оновлені алгоритмах роботи і обговорити всі деталі.

Офис компании МБЛ Тур Офіс нашої компанії

Поділитися з друзями:
Коментарі (2)
аватар клієнта
Завантажити фотографію клієнта
виберіть фото