Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Інвестуйте в інтер'єрний шопінг правильно. Пояснюємо, які товари з Китаю - гроші на вітер, і чому.
МБЛ Тур Блог Мебельные туры
Категорії

Чи не везіть це з Китаю: 5 покупок з сумнівною вигодою

1063
0 коментаря

Побутова техніка

бытовая техника в Китае

Чому не вигідно? Є два головних мінуси:

  • інформація в інструкціях і на табло тільки китайською мовою;
  • доведеться повозитися з підбором перехідників для вилок: вони не підійдуть до наших розеток.

Економія теж сумнівна: пральні машини, холодильники, духові печі та інші побутові прилади рівня преміальних Bosch і Indesit стоять в Китаї приблизно як в СНД, а то і дорожче. Простіше купити за місцем.

Техніка на акумуляторних батареях

газонокосилки

Чому не вигідно? Іноді покупка в турі газонокосарки або робота-пилососа має сенс. Потрібно тільки заздалегідь повідомити менеджеру про наміри купити таку техніку. Але витрати на її розмитнення і доставку в багато регіонів занадто великі, і з оформленням маса складнощів.

Лаки, фарби, сухі будівельні суміші

аэрозольная краска в баллончиках

Чому не вигідно? З складами для оздоблювальних робіт все як в попередньому пункті - багато нюансів з оформленням документів, великі шанси переплатити на митниці.

Недорогі дерев'яні двері

Чому не вигідно? Контейнер з товарами з Китаю три місяці пливе морем і проходить через кілька кліматичних поясів. Через різницю температур дешеве покриття деревини може роздутися і лопнути. Можна витратитися на спеціальну захисну упаковку для кожних дверей по-окремо, але це додаткові витрати і переплата замість економії.

Ми радимо везти з Китаю тільки двері високої якості, виробники яких працюють на експорт. Вони будуть знати, як підготувати і упакувати такий товар, і дадуть гарантії, що в дорозі з ним нічого не трапиться.

Занадто дешеві меблі

Чому не вигідно? Простий приклад: привезти з Китаю диван за $ 300 обійдеться в $ 400, і він, швидше за все, не переживе навіть транспортування - все через погану якість оббивки, фурнітури і каркаса. Знаємо з практики: покупка дешевих меблів в Китаї - завжди великі ризики. Ми попередимо про це клієнта, якщо він буде наполягати на такій покупці, і обов'язково перевіримо виробника. Але оптимальне рішення - меблі, оздоблення та світло середнього цінового сегмента і вище. Тоді покупки будуть вигідними.

Коментарі (0)
аватар клієнта
Завантажити фотографію клієнта
виберіть фото