Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Що з нього роблять в Китаї, звідки беруть сировину, як виглядають найефектніші слябів і скільки все це може коштувати.
МБЛ Тур Блог Мебельные туры
Категорії

Мармур, онікс, граніт: все про камені з Китаю

1579
0 коментаря

Що з нього роблять, звідки беруть сировину, як виглядають найефектніші слябів і скільки все це може коштувати.

Коли дизайнери сезон за сезоном оголошують моду то на чорний мармур, то на білий, то на рожевий, всі розуміють, що вони трохи лукавлять. Мармур актуальний завжди, якою б там у нього не був відтінок, як і будь-яка обробка натуральним або якісним декоративним каменем. І першими, хто це зрозумів, були якраз китайці, майстерність роботи з каменем яких удосконалювалося тисячоліттями.

Чому за каменем потрібно їхати саме в Китай?

Ця країна - світовий лідер з постачання каменю. Майже всі підприємства зосереджені на півночі провінції Гуандун. Це великі виробництва, що працюють на величезних потужностях, які роблять відразу повний цикл робіт - від видобутку до обробки.

Менші, в порівнянні з іншими країнами, фінансові витрати на видобуток, більших обертів і суворі державні регламенти, що не дозволяють власникам родовищ невиправдано завищувати вартість сировини - ось основні причини, через які ціни на камінь та вироби з нього в Китаї в рази нижче, ніж в Європі і СНД.

Сировина не тільки місцеве: китайські підприємства закуповують його і в інших країнах, наприклад, в Австралії та Америці, і вже в Китаї обробляють і розпилюють. Тому такого вибору порід, текстур і відтінків (одного тільки мармуру сотні різновидів) навряд чи можна знайти десь ще.

Який камінь можна купити під час туру?

У блоках і слябів. Можна купити в Китаї цільні блоки граніту, мармуру, пісковика, сланцю, травертину та іншого каменю і обробити їх уже в своїй країні. Або вибрати блок і тут же нарізати його на слябів - великі кам'яні плити-заготівлі 20-30 мм завтовшки, і потім використовувати їх для обробки внутрішніх стін або фасадів, сходів, стільниць і інших поверхонь. Мармур і травертин - м'які мінерали, тому їх слябів додатково обробляють для посилення міцності і стійкості до подряпин.

Купуючи слябів каменю в Китаї, клієнт серйозно економить вже тільки на нарізці: в порівнянні з ціною на ту ж послугу в Росії - до десяти разів!

Наші клієнти часто беруть слябів онікса для обробки барних стійок, перегородок або панно на стіну. У онікса контрастні, виразні зрізи і ця порода добре пропускає світло, так що її можна підсвічувати зсередини - то, що треба для дизайн-експериментів.

Готові скульптури, барельєфи, каміни і фонтани. А ще пам'ятники, колони і балясини, аксесуари і декор. Крім того, на місцевих фабриках все це можна зробити на замовлення - знадобиться лише ескіз від клієнта. Не варто переживати, що скульптура або фонтан займуть підлогу контейнера і за доставку доведеться заплатити цілий статок. Зазвичай такі об'ємні вироби виготовляють розбірними, і ретельно упаковують кожну частину окремо.

Ванни і умивальники. Кам'яні ванни не тільки нереально красиві - вони ще й приємні на дотик і дуже тихі, а вода в них довго не остигає. Литий мармур або композит - штучний матеріал з додаванням натуральної кам'яної крихти? Обидва варіанти виглядають класно.

Керамограніт, плитку або мозаїку. Поряд зі звичайним керамогранитом, що імітує малюнок вапняку, мармуру, травертину і онікса, в китайських торгових центрах можна наштовхнутися на керамограніт, де в якості верхнього декоративного шару використаний натуральний камінь. Найефектніші рішення - великоформатні. Ось які знайшли в каталогах китайських фабрик.

Де проходить шопінг?

В Фошань є окремі торгові центри, де можна купити слябів, плитку, скульптури та інші вироби.

Про якість

Як і для іншої продукції, у китайських виробників суворі вимоги до виробів і заготовок, адже велика частка товару йде на експорт в Європу, Америку, Австралію. Наприклад, якщо потрібно виконати відразу кілька виробів і важливо, щоб вони не відрізнялися по тону - це можуть бути дві скульптури, які будуть стояти поруч, - сировина для них візьмуть з одного блоку або підберуть кілька максимально схожих.

Беремо до уваги і спадкоємність справи: багато китайських фахівців працюють з каменем не одне покоління, добре знають нюанси професії, що теж впливає на високий клас продукції.

Зустрічаються і недобросовісні компанії - як і скрізь. Але наші менеджери завжди напоготові, і застережуть клієнта від угоди з виробником з ненадійною репутацією.

Про доставку

Перед завантаженням каменю або вироби з нього наші фахівці перевіряють міцність заводської упаковки і, якщо потрібно, підсилюють її за допомогою обрешітки. Потім укладають їх в контейнер безпечним способом, щоб кожен виріб, слябів і плитка доїхали до клієнта в цілості.

Коментарі (0)
аватар клієнта
Завантажити фотографію клієнта
виберіть фото