Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Незважаючи на те, що стиль бароко з'явився в Італії, він в першу чергу асоціюється з величними апартаментами часів Людовика XIV. Саме завдяки французькому королю бароко, нехай і ненадовго, записали в модні напрями, а представники знаті стали використовувати його характерні риси для оформлення будинків.

Інтер'єр в стилі бароко ні з яким іншим не сплутаєш: він усіма своїми особливостями прагне підкреслити багатство власника. Його відрізняють просторовий розмах приміщень і розкішна обробка з мармуру, ліпнини та позолоти. Меблі в стилі бароко виготовляють з дорогих і рідкісних матеріалів, прикрашають її позолоченим різьбленням і металевими накладками. Основний декоративний мотив - символіка Короля-Сонця.

Зараз бароко рідко зустрічається в чистому вигляді. Але в сучасному будинку можна знайти місце для барокової меблів, якщо вміло її адаптувати. Є переконливі приклади, такі як Louis Ghost Chair. Дизайн розробив Філіп Старк спеціально для компанії Kartell.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "БАРОККО"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltour

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу