Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

По-селянськи природний, натуральний і дуже душевний стиль. Ніяких кричущих тонів, тільки світло, природні мотиви і етнічні деталі.

В інтер'єрі в стилі кантрі немає місця химерним предметів розкоші і марним декораціям. При оформленні будинку використовують тільки натуральні матеріали: на підлогу кладуть камінь, масивну дошку або плитку, а стелю прикрашають за допомогою дерев'яних балок. Стіни обклеюють паперовими шпалерами, однотонними або з квітковим візерунком. Що стосується текстилю, для кантрі характерні такі тканини, як льон, ситець, бавовна, батист. Меблі в стилі кантрі - дещо примітивна, груба, без будь-якої обробки, при цьому вона має правильну, чітку форму. В основному її виготовляють зі світлої неокрашенной деревини. Крім того, інтер'єр заповнений безліччю милих елементів декору: тут красуються лампи з абажурами, старовинні годинники, статуетки, книги, квіти в горщиках. Особлива чарівність будинку надають предмети селянського побуту.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "КАНТРІ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltour

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу