Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
РЕНЕСАНС

КЛАСИКА

КУХНІ
Запит каталогу

Класика - підходящий варіант для тих, хто заплутався в класифікації стилів і хоче зробити свій інтер'єр вишуканим, але при цьому затишним і зрозумілим. Класика не терпить нагромаджень і напускною елітарності, тут гармонійно поєднуються навіть мальовничі картини і сучасна побутова техніка.

Інтер'єр в класичному стилі - світлий і просторий, його відрізняють симетричність і чіткі геометричні форми. Для класики характерні стриманий декор і натуральні матеріали, а також тепла колірна гамма. На підлогу кладуть паркет, а вікна прикрашають фіранками з благородного текстилю. Класичний інтер'єр коштує дорого, але він не повинен заявляти про свою вартість з порога.

Меблі виготовляють тільки з цінних порід деревини і декорують бронзової або мідної фурнітурою. У такий інтер'єр добре впишеться антикваріат та предмети, стилізовані під старовину. Що стосується аксесуарів, підійдуть вази, статуетки, підлоговий годинник, свічники, художні розписи і гравюри. Для освітлення використовують розкішні стельові люстри і настінні бра з плафонами. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів і декору з Китаю в класичному стилі.

Гортати каталог
Запитати каталог "КЛАСИКА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: