Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги
Середземнеморському стилі

КОЛОНІАЛЬНИЙ СТИЛЬ

ЛОФТ
Запит каталогу

Колоніальний стиль з'явився, коли англійські аристократи почали заселяти території своїх колоній в Африці, Азії і Австралії. Їх європейські інтер'єри з часом набули особливо тих осель, які характерні для екзотичних країн. Тому колоніальний стиль здатний об'єднати все, що так дорого нам в класиці і етнічних напрямках.

Колоніального стилю потрібен простір, не намагайтеся «вмістити» його в тісну квартиру - він підійде лише для оформлення великих будинків. Двері - обов'язково масивні і широкі, вікна - захищені римськими шторами або жалюзі. Колірна гамма - охра, шоколад, теракот. Для оздоблення стін зазвичай використовують дерев'яні панелі або шпалери з рослинних волокон.

Меблі в колоніальному стилі виготовляють з цінних порід темного дерева. Що стосується елементів декору, тут немає ніяких обмежень. Ви можете поєднувати китайську ширму з індійською вазою. Головне, щоб ця парочка гармоніювала один з одним і з усім інтер'єром. І не забудьте про рослинність - розставте по будинку пальмові дерева в дерев'яних кашпо.

Гортати каталог
Запитати каталог "КОЛОНІАЛЬНИЙ СТИЛЬ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: