Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги

КОЛОНІАЛЬНИЙ СТИЛЬ

Запит каталогу

Колоніальний стиль з'явився, коли англійські аристократи почали заселяти території своїх колоній в Африці, Азії і Австралії. Їх європейські інтер'єри з часом набули особливо тих осель, які характерні для екзотичних країн. Тому колоніальний стиль здатний об'єднати все, що так дорого нам в класиці і етнічних напрямках.

Колоніального стилю потрібен простір, не намагайтеся «вмістити» його в тісну квартиру - він підійде лише для оформлення великих будинків. Двері - обов'язково масивні і широкі, вікна - захищені римськими шторами або жалюзі. Колірна гамма - охра, шоколад, теракот. Для оздоблення стін зазвичай використовують дерев'яні панелі або шпалери з рослинних волокон.

Меблі в колоніальному стилі виготовляють з цінних порід темного дерева. Що стосується елементів декору, тут немає ніяких обмежень. Ви можете поєднувати китайську ширму з індійською вазою. Головне, щоб ця парочка гармоніювала один з одним і з усім інтер'єром. І не забудьте про рослинність - розставте по будинку пальмові дерева в дерев'яних кашпо.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "КОЛОНІАЛЬНИЙ СТИЛЬ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltour

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу