Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Практично всі наші клієнти привозять кухні з Китаю, незважаючи на те, що багато, на етапі підготовки до туру, вважаю що це неможливо або, як мінімум, дуже складно зробити без проблем. Це звичайно ж міф і наші клієнти підтвердження того. В рамках меблевих турів ми поставили вже не один десяток кухонь. Головне мати на руках чіткий план квартири з точними розміру (в крайньому випадку, розміри можна уточнити після туру).

Кухні можна замовити будь-якої складності і конструктивного рішення, з будь-яких матеріалів і в будь-яких кольорах. Тут вас обмежує тільки ваша фантазія і ваші вимоги. У Китаї сьогодні є багато виробництв кухонь, які працюють з сучасним обладнанням і за сучасними технологіями. Одним з таких виробників є фабрика OPPEIN, яка є прикладом зразкового виробництва.

Ви можете відправити запит на оглядовий каталог кухонь з Китаю, але тут потрібно розуміти, що завжди кухні виготовляються за індивідуальними проектами. Каталоги служать лише приблизними орієнтиром на ціни і асортимент.

Також, якщо у вас є вже проект кухні або ви точно знаєте що хочете (є фото, картинка з каталогу) - ми зможемо зробити прорахунок або підібрати щось близьке з наших прикладів.

Гортати каталог
Запитати каталог "КУХНІ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: