Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Практично всі наші клієнти привозять кухні з Китаю, незважаючи на те, що багато, на етапі підготовки до туру, вважаю що це неможливо або, як мінімум, дуже складно зробити без проблем. Це звичайно ж міф і наші клієнти підтвердження того. В рамках меблевих турів ми поставили вже не один десяток кухонь. Головне мати на руках чіткий план квартири з точними розміру (в крайньому випадку, розміри можна уточнити після туру).

Кухні можна замовити будь-якої складності і конструктивного рішення, з будь-яких матеріалів і в будь-яких кольорах. Тут вас обмежує тільки ваша фантазія і ваші вимоги. У Китаї сьогодні є багато виробництв кухонь, які працюють з сучасним обладнанням і за сучасними технологіями. Одним з таких виробників є фабрика OPPEIN, яка є прикладом зразкового виробництва.

Ви можете відправити запит на оглядовий каталог кухонь з Китаю, але тут потрібно розуміти, що завжди кухні виготовляються за індивідуальними проектами. Каталоги служать лише приблизними орієнтиром на ціни і асортимент.

Також, якщо у вас є вже проект кухні або ви точно знаєте що хочете (є фото, картинка з каталогу) - ми зможемо зробити прорахунок або підібрати щось близьке з наших прикладів.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "КУХНІ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltour

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу