Напрямок, який за короткий час встигло стати одним з найбільш трендових. Неприкриті конструктивні елементи і нестандартні аксесуари у вигляді дорожніх знаків, індустріальних світильників і навіть коліс від велосипеда - головні фішки стилю лофт.
Він з'явився в 40-х роках в Америці, коли економічна депресія замучила промислові підприємства. Їм довелося перенести виробництва в передмістя, а спорожнілі будівлі на Манхеттені розхапали бідна богема. Вже через 10 років інтер'єри, які колись орендували за копійки, раптом отримали статус елітного житла.
І все добре, якби не одне «але». Коли живеш в реальному напівзанедбане заводському приміщенні, то отримуєш і високі стелі, і цегляні стіни, і чарівність лофт абсолютно безкоштовно. А ось оформити звичайну міську квартиру в індустріальному стилі коштує чималих грошей - бюджетним його точно не назвеш.
Лофт цінують за творчу атмосферу і функціоналізм. Ніяких перегородок і мінімум меблів. Декор тут не вітається, зате знайдеться місце побутової техніки. Одна з відмінностей лофт - поєднання старого і нового. Меблі в такому інтер'єрі повинна бути максимально простою, можна поєднувати антикваріат з сучасними предметами.