Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Напрямок, який за короткий час встигло стати одним з найбільш трендових. Неприкриті конструктивні елементи і нестандартні аксесуари у вигляді дорожніх знаків, індустріальних світильників і навіть коліс від велосипеда - головні фішки стилю лофт.

Він з'явився в 40-х роках в Америці, коли економічна депресія замучила промислові підприємства. Їм довелося перенести виробництва в передмістя, а спорожнілі будівлі на Манхеттені розхапали бідна богема. Вже через 10 років інтер'єри, які колись орендували за копійки, раптом отримали статус елітного житла.

І все добре, якби не одне «але». Коли живеш в реальному напівзанедбане заводському приміщенні, то отримуєш і високі стелі, і цегляні стіни, і чарівність лофт абсолютно безкоштовно. А ось оформити звичайну міську квартиру в індустріальному стилі коштує чималих грошей - бюджетним його точно не назвеш.

Лофт цінують за творчу атмосферу і функціоналізм. Ніяких перегородок і мінімум меблів. Декор тут не вітається, зате знайдеться місце побутової техніки. Одна з відмінностей лофт - поєднання старого і нового. Меблі в такому інтер'єрі повинна бути максимально простою, можна поєднувати антикваріат з сучасними предметами.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "ЛОФТ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу