Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати

СУЧАСНА

Запит каталогу

У всіх рисах модерну простежується його близькість до природи. У цьому стилі немає чіткої геометрії, є хвилеподібні лінії і плавні текучі форми. Модерн - це рослинні орнаменти і зображення тварин, які можна знайти на оздоблювальних матеріалах і текстилі.

У приміщенні повинно бути безліч вигадливих елементів декору: підійдуть старовинні картини, вази, статуетки та лампи з кольорового скла. Красу стилю підкреслять вироби ручної роботи, але слід пам'ятати, що модерн створений для комфортного життя, тому в інтер'єрі немає місця незручним речей.

Меблі можуть приймати неправильні асиметричні форми, але вона завжди відрізняється витонченістю. Створюється враження, що предмети «пританцьовують» - настільки химерні у них обриси. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів і аксесуарів з Китаю в стилі модерн.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "СУЧАСНА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу