Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Скляна і алмазна мозаїки з Китаю відрізняються від звичайного оздоблювального матеріалу. У Піднебесній виробники пропонують продукт, якому немає аналогів в світі. Картини та панно з мозаїки з Китаю також представлені в каталозі.

Різновидів мозаїки в Китаї колосальна кількість. Новинки з'являються теж швидко - стежити за всіма виробниками і відслідковувати нововведення не так просто. Тому ми зібрали в оглядовому каталозі китайські марки, що пропонують свою продукцію споживачам з усього світу.

У каталозі представлена мозаїка різної форми, дизайну, колірних рішень, фактур і матеріалів. Мозаїка широко застосовується в інтер'єрних рішення кухонь та їдалень, ванних кімнат, басейнів і саун, а також може стати дизайнерським рішенням і створити потрібний акцент у вітальні і навіть спальні.

Мозаїка - це комбінація невеликих елементів одного або різних матеріалів, поєднання яких дозволяє відтворити певний ефект або навіть цілу картину.

Оновлення каталогів від виробників відбувається часто, оскільки дизайн моделей безперервно змінюються. Ми можемо зробити для вас каталог індивідуально - підібрати варіанти, стилістику, відповідність заданим характеристикам. Ми враховуємо всі побажання клієнта.

Гортати каталог
Запитати каталог "МОЗАЇКА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: