Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Скляна і алмазна мозаїки з Китаю відрізняються від звичайного оздоблювального матеріалу. У Піднебесній виробники пропонують продукт, якому немає аналогів в світі. Картини та панно з мозаїки з Китаю також представлені в каталозі.

Різновидів мозаїки в Китаї колосальна кількість. Новинки з'являються теж швидко - стежити за всіма виробниками і відслідковувати нововведення не так просто. Тому ми зібрали в оглядовому каталозі китайські марки, що пропонують свою продукцію споживачам з усього світу.

У каталозі представлена мозаїка різної форми, дизайну, колірних рішень, фактур і матеріалів. Мозаїка широко застосовується в інтер'єрних рішення кухонь та їдалень, ванних кімнат, басейнів і саун, а також може стати дизайнерським рішенням і створити потрібний акцент у вітальні і навіть спальні.

Мозаїка - це комбінація невеликих елементів одного або різних матеріалів, поєднання яких дозволяє відтворити певний ефект або навіть цілу картину.

Оновлення каталогів від виробників відбувається часто, оскільки дизайн моделей безперервно змінюються. Ми можемо зробити для вас каталог індивідуально - підібрати варіанти, стилістику, відповідність заданим характеристикам. Ми враховуємо всі побажання клієнта.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "МОЗАЇКА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу