Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Мармур видобувають у всьому світі, але саме Китай є сьогодні одним зі світових лідерів з постачання каменю. У Китаї ви можете придбати мармур цільними блоками і готовий до роботи слябів будь-якого виду за низькою ціною.

Асортимент китайського мармуру

Мармур з провінцій КНР відрізняється багатою палітрою кольорів, починаючи від білого, сірого, кольору охри, чорного і закінчуючи помаранчевим, блакитним і зеленим.

За типом структури ділиться на дрібнозернистий, середній і крупнозернистий.

Мармур може бути з поліпшеними експлуатаційними якостями, т. Е. Бути додатково обробленим для збільшення міцності, ущільнення верхнього шару і створення захисту, що перешкоджає всмоктуванню фарбувальних речовин в його структуру.

Однак ключову роль відіграють колір, структура і вкраплення, що створюють унікальний малюнок каменю.

Сфера застосування

Цілісний мармур використовують для виготовлення скульптур, декоративних елементів, орнаменту і візерунків. Він служить сировиною для виготовлення цельномраморних предметів, наприклад колон, п'єдесталів, ванн і раковин.

Слябів, що представляє собою плиту, після того, як блок каменю розпиляють на частини, використовують для облицювання сходів, камінних порталів, стільниць, стін, колон і підлог.

Мармур широко використовується як при дизайні приміщення, так і для обробки фасадів будівель.

Чому в Китаї мармур дешевше

Причина низької вартості мармурових блоків і слябів - менші фінансові витрати на його видобуток в порівнянні з іншими країнами. Також цінник строго регулюється державою, яка не дозволяє власникам родовищ невиправдано завищувати вартість продукції. Підприємства в Китаї здійснюють повний виробничий цикл від видобутку до обробки мармуру. На відміну від інших країн, в КНР в цій галузі працюють не дрібні, а великі високопродуктивні компанії. Тому китайський мармур коштує дешевше, але при цьому анітрохи не поступається сировини з інших країн, а часто і перевершує його за експлуатаційними характеристиками.

Гортати каталог
Запитати каталог "МАРБЛЯ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: