Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

Мармур видобувають у всьому світі, але саме Китай є сьогодні одним зі світових лідерів з постачання каменю. У Китаї ви можете придбати мармур цільними блоками і готовий до роботи слябів будь-якого виду за низькою ціною.

Асортимент китайського мармуру

Мармур з провінцій КНР відрізняється багатою палітрою кольорів, починаючи від білого, сірого, кольору охри, чорного і закінчуючи помаранчевим, блакитним і зеленим.

За типом структури ділиться на дрібнозернистий, середній і крупнозернистий.

Мармур може бути з поліпшеними експлуатаційними якостями, т. Е. Бути додатково обробленим для збільшення міцності, ущільнення верхнього шару і створення захисту, що перешкоджає всмоктуванню фарбувальних речовин в його структуру.

Однак ключову роль відіграють колір, структура і вкраплення, що створюють унікальний малюнок каменю.

Сфера застосування

Цілісний мармур використовують для виготовлення скульптур, декоративних елементів, орнаменту і візерунків. Він служить сировиною для виготовлення цельномраморних предметів, наприклад колон, п'єдесталів, ванн і раковин.

Слябів, що представляє собою плиту, після того, як блок каменю розпиляють на частини, використовують для облицювання сходів, камінних порталів, стільниць, стін, колон і підлог.

Мармур широко використовується як при дизайні приміщення, так і для обробки фасадів будівель.

Чому в Китаї мармур дешевше

Причина низької вартості мармурових блоків і слябів - менші фінансові витрати на його видобуток в порівнянні з іншими країнами. Також цінник строго регулюється державою, яка не дозволяє власникам родовищ невиправдано завищувати вартість продукції. Підприємства в Китаї здійснюють повний виробничий цикл від видобутку до обробки мармуру. На відміну від інших країн, в КНР в цій галузі працюють не дрібні, а великі високопродуктивні компанії. Тому китайський мармур коштує дешевше, але при цьому анітрохи не поступається сировини з інших країн, а часто і перевершує його за експлуатаційними характеристиками.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "МАРБЛЯ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltour

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу