Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги
Запит каталогу

Для неокласики характерні ті ж благородні риси, що зустрічаються в класичному інтер'єрі. Різниця полягає в здатності неокласики легко підлаштовуватися під тенденції сучасного життя. Елегантний стиль залишив свою вимогливість в минулому, і відразу став модним напрямком в дизайні.

Неокласичний інтер'єр - це простір, симетрія, натуральні матеріали і спокійні природні тони. Виберете гаму з бежевого, білого, сірого, блакитного, деревного і шоколадного кольорів - вони прекрасно поєднуються між собою, не прогадаєте. У приміщенні повинно бути багато світла, він посилить респектабельність інтер'єру в стилі неокласика. Для оббивки і декорування вікон використовують сучасні легкі тканини: бавовна і оксамит. Тут знайдеться місце класичним узорів, а також акуратною ліпнині і дзеркалам - нехай «нео», але все ж це класика.

Меблі виготовляють зі світлої або червоною деревини і кожен предмет піднімають над підлогою за допомогою витончених ніжок. Великовагова меблі не приживеться ні в класичному інтер'єрі, ні в неокласичному. Обстановка повинна залишатися легкою - не перевантажуйте кімнату. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів з Китаю в стилі неокласика.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "НЕОКЛАССИКА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу