Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги
Запит каталогу

Для неокласики характерні ті ж благородні риси, що зустрічаються в класичному інтер'єрі. Різниця полягає в здатності неокласики легко підлаштовуватися під тенденції сучасного життя. Елегантний стиль залишив свою вимогливість в минулому, і відразу став модним напрямком в дизайні.

Неокласичний інтер'єр - це простір, симетрія, натуральні матеріали і спокійні природні тони. Виберете гаму з бежевого, білого, сірого, блакитного, деревного і шоколадного кольорів - вони прекрасно поєднуються між собою, не прогадаєте. У приміщенні повинно бути багато світла, він посилить респектабельність інтер'єру в стилі неокласика. Для оббивки і декорування вікон використовують сучасні легкі тканини: бавовна і оксамит. Тут знайдеться місце класичним узорів, а також акуратною ліпнині і дзеркалам - нехай «нео», але все ж це класика.

Меблі виготовляють зі світлої або червоною деревини і кожен предмет піднімають над підлогою за допомогою витончених ніжок. Великовагова меблі не приживеться ні в класичному інтер'єрі, ні в неокласичному. Обстановка повинна залишатися легкою - не перевантажуйте кімнату. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів з Китаю в стилі неокласика.

Гортати каталог
Запитати каталог "НЕОКЛАССИКА"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: