Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
КАНТРІ

ПРОВАНС

ХАЙ-ТЕК
Запит каталогу

Прованс - це той же сільський стиль, тільки з національним колоритом. Французький кантрі підходить для оформлення заміського будинку, хоча ми особисто знаємо людей, які зуміли використовувати його і в міській квартирі. Прованс відрізняє повітряна колірна гамма, шорсткі поверхні і штучно зістарені меблі. Цей стиль робить ставку на простоту і душевність, що особливо подобається людям, втомленим від надмірного лоску.

Інтер'єр в стилі прованс заповнений всілякими милими дрібничками - ніякого мінімалізму. У будинку повинно бути багато натурального текстилю, в тому числі вишиті скатертини і плетені килимки. Неможливо уявити сільський будинок без зелені, сюди прекрасно впишуться рослини в горщиках, зрізані квіти і навіть гербарії.

Стіни зазвичай покривають фарбою (шпалери використовують вкрай рідко), а на підлогу кладуть паркетну дошку, натуральний камінь або декоративну плитку. В інтер'єрі знайдеться місце для кованих елементів, але від сучасних матеріалів, таких як пластик і лінолеум, доведеться відмовитися. Що стосується меблів, вона повинна бути виконана зі світлих порід деревини. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів з Китаю в стилі прованс.

Гортати каталог
Запитати каталог "ПРОВАНС"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями: