Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги
Запит каталогу

Ренесанс - це стиль палаців, який важко уявити в міській квартирі або заміському будинку. Серед дизайнерів він популярний навіть менше, ніж бароко або готика. Лише деякі з його декоративних прийомів використовуються при оформленні сучасних приміщень.

Естетика ренесансу вимагає від інтер'єру гармонії, симетричності і раціональної побудови форми. Композиція відштовхується, як правило, від якогось центрального елемента. Для оздоблення стін застосовують мармур і натуральні камені, на худий кінець, їх імітації. На підлогу кладуть кераміку, масивну дошку або паркет, а зверху - килим, щоб «пом'якшити» інтер'єр. Вікна прикрашають шторами і ламбрекеном з щільного текстилю, а стіни - фресками і живописом. Колірна гамма в основному складається з жовтого, коричневого, синього і пурпурного відтінків. Але це не означає, що інтер'єр будується на контрастах - тони плавно переходять один в одного.

Меблів в такому приміщенні трохи, вона відрізняється простою геометричною формою. Скупість обстановки компенсується великою кількістю елементів декору. У цьому розділі ви знайдете каталоги меблів і аксесуарів з Китаю в стилі ренесанс.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "РЕНЕСАНС"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу