Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
МБЛ Тур Каталоги
Запит каталогу

Сучасний стиль не має строгих обмежень: його і придумали для того, щоб якось позначити всі ті сучасні інтер'єри, які не вписуються в визначення мінімалізму і хай-тека. Масовий і доступний, він надає свободу у виборі матеріалів, предметів меблів і декору.

Сучасний стиль в інтер'єрі - ідеальний варіант для тих, кому не потрібен складно влаштований інтер'єр, хто любить часто міняти обстановку і перш за все цінує комфорт. Легкість і одночасна елегантність стилю пояснюється простими лініями, гармонійними формами, нейтральної кольоровою гамою. Для обробки використовують прості шпалери, світлу плитку і дерево натуральних кольорів. При цьому в такому інтер'єрі обов'язково знайдуться кілька яскравих акцентів у вигляді постерів або поєднання різних фактур.

Ще одна особливість стилю - функціональність. Щоб зберегти якомога більше вільного простору, проектують ніші, стелажі, вбудовані шафи і розсувні конструкції. Предмети інтер'єру відрізняються прийнятними цінами - найчастіше їх виготовляють з недорогої деревини, МДФ, кольорового пластику. У цьому розділі зібрані каталоги меблів і аксесуарів з Китаю в сучасному стилі.

Поділитися з друзями:
Оцените материал
0
0
0
0
0
0
Гортати каталог
Запитати каталог "СУЧАСНИЙ"
Дізнатися більше
1 /
Поділитися з друзями:

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу