Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Запит каталогу

В інтер'єрі вантажу рідко зустрічається в чистому вигляді. Це «антикварне» напрямок може тяжіти до класики, модерну і навіть сільському стилю. Все вирішує меблі і декоративні елементи.

Завдання стилю вінтаж полягає в копіюванні обстановки з будь-якої минулої епохи. Мова йде не про вихолощений стилізованому інтер'єрі, а про реальну ретро-меблювання з усіма ознаками тривалої експлуатації, такими як тріщини, відколи, вицвілі відтінки та інше. Для оздоблення стін і підлоги використовуються штучно зістарені паркет або плитку, а стеля прикрашається ліпниною. В інтер'єрі будуть доречні високі шафи, ковані ліжка і світильники, мініатюрні столики, віденські стільці і обідній стіл з масиву. Особлива чарівність вашого будинку додадуть сімейні чорно-білі фотографії, старовинні годинники з зозулею і ретро-постери.

Оформити інтер'єр в стилі вінтаж здатний лише людина з тонким дизайнерським чуттям, адже будь-який зайвий предмет може перетворити будинок в антикварну крамницю. Велика увага приділяється обробці: вінтаж не терпить більшість сучасних прийомів. Наприклад, ламінат або підвісна стеля будуть виглядати просто безглуздо.

Гортати каталог
Запитати каталог "ВИНТАЖ"
Дізнатися більше
1 /