Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Дизайн інтер'єру
МБЛ Тур Послуги

Перш ніж планувати покупку меблів, треба знати, що в загальному-то купувати. Скільки стільців, люстра або торшер, ванна або душова кабіна, ліжко або диван, а якщо ліжко, то яка? У регіоні, де проходять наші меблеві тури, перебуває понад 6 000 меблевих фабрик. І ми говоримо тільки про китайських фабриках! Плюсуйте до цього 20% європейських брендів, які розміщують тут свої виробничі майданчики. Товари всіх цих компаній представлені в місцевих торгових центрах - поки ви не побуваєте в Китаї, що не представите грандіозні масштаби їх магазинів. Під дахом одного молла (площа якого може доходити до 1 млн кв. М) розташовуються сотні шоу-румів. Наші клієнти переходять від одного виробника до іншого і зупиняються лише там, де знаходять відповідні предмети.

Так до чого ми ведемо. Якщо у вас вже є дизайн-проект в якомусь вигляді або ви чітко знаєте і уявляєте що вам необхідно купити, вам не потрібна послуга, про яку йде мова. Але клієнтам, які мають лише туманне уявлення про майбутній інтер'єр, напевно знадобиться допомога нашого штатного дизайнера. З огляду на смак і потреби замовників, він створює комфортні і при цьому стильні простору. Ви отримаєте дизайн-проект з повним набором робочих креслень, а також 3D-візуалізацію обстановки. Очевидна перевага нашого дизайнера - він знає асортимент китайських фабрик, тому з його допомогою ви легше сформуєте список потрібних предметів меблів.

Виходячи з вашого дизайн-проекту, ми складе детальний маршрут тур. Все-таки час поїздки обмежена - і нам, і вам вигідно, щоб ви якомога швидше знайшли всі елементи інтер'єру і вони повністю задовольняли ваші очікування і запити. Єдине, про що варто пам'ятати: робота нашого дизайнера займе до двох місяців. Якщо ви вирішите скористатися його послугами, плануйте, будь ласка, меблевий тур заздалегідь.

Роботи наших дизайнерів


Дизайн интерьера ванной комнаты
Дизайн интерьера кухни из Китая
Пример обстановки студии от нашего дизайнера интерьера
Дизайн интерьера рабочего места из Китая
Визуализация дизайна интерьера спальни из Гуанчжоу
Дизайн интерьера кухни в современном стиле

Поділитися з друзями:
Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно