Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Промислове харчування
МБЛ Тур Послуги

Для об'єктів HoReCa інтер'єр грає не меншу роль, ніж сервіс і якість самих послуг. Будь-то ресторан, готель чи спа-салон - неважливо, відвідувачі в першу чергу звертають увагу на обстановку. Власники закладів знають про вимоги ринку і прагнуть укомплектовувати об'єкти тільки якісними предметами інтер'єру. Адже комфорт - це саме те, за що завжди готові платити.

Щоб обставити ресторан або готель меблями хоча б середнього класу, потрібно вкласти чималу суму (яка обчислюється сотнями тисяч американських грошей). Тому меблеві тури мають шалену популярність серед рестораторів - при великих обсягах закупівлі в Китаї можна заощадити до 80%! Ми не говоримо про те, що тут будь-які меблі продають задешево - немає. Ми говоримо, що в Китаї собівартість предметів інтер'єру та декору, оздоблювальних матеріалів, сантехніки та освітлення в рази менше, ніж в Європі. Все тому, що у китайців є своя сировинна база, і вони щосили використовують нові технології.

При цьому на китайських виробництвах діють європейські стандарти якості, що гарантує презентабельний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації товарів - а для об'єктів HoReCa особливо важлива висока зносостійкість меблів.

У Китаї можна закупити і текстиль для закладів: постільна білизна, рушники, халати, серветки і т.д. Тут ви знайдете і столові прибори, і обладнання для кухні - виходить, меблевий тур дозволить укомплектувати заклад повністю.

Крім того, китайці вміють працювати з індивідуальними проектами. Так, на території Південного Китаю, де ми проводимо тури, знаходиться 3 000 меблевих фабрик. Але навіть при такому розмаїтті пропозицій ви можете не знайти підходящі предмети для свого виняткового ресторану. Тому ми і робимо акцент на тому, що китайці уважно ставляться до всіх побажань клієнта і виконують їх з вражаючою точністю.

До речі, досвідчені ресторатори закуповують в Китаї меблі вже давно. Ще до того, як з'явилася наша компанія (а сталося це 10 років тому), вони їздили сюди і замовляли необхідні товари. Що сказати - бізнесмени першими розпізнають виграшні схеми.

кейси

Гастробарі «Vместе» (Мінськ, Білорусь)

Гастробарі «Vместе» - заклад з європейською кухнею - був повністю укомплектований в Китаї. Столи, стільці, дивани, освітлювальні прилади і навіть декор власники замовили під час меблевого туру від нашої компанії. Якщо говорити про стиль інтер'єру, то його можна визначити як варіацію на тему лофт. Цегляна стіна і балки розбавлені яскравими диванами з екокожі, увагу чіпляють і люстри з живими квітами. Біля входу оформили «зелену стіну» для Селфі - остання модна вигадка фітодизайну. Невеликий банкетний зал прикрасили декоративними тарілками, також виконаними в Китаї. На кожній - цитата зі словом «vместе».

Ресторан-караоке «Vinтаж» (Москва)

Ресторан-караоке «Vinтаж» - це про ностальгію. Стиль інтер'єру не піддається визначенню, зате в оформленні легко читаються ретро-відсилання. Наприклад, зі спинок стільців на відвідувачів дивляться Одрі Хепберн, Мерілін Монро, Чарлі Чаплін і чомусь казкові тварини. Ковані люстри, зістарені комоди, цегляні стіни (привіт, всюдисущий лофт!), Картата оббивка - все це забирає нас в чарівний світ минулого. Обстановку для «Vinтаж» закуповували в Китаї, і не прогадали. Унікальні елементи декору виділяють цей ресторан серед численних московських закладів.

Поділитися з друзями:
Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно