Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Промислове харчування
МБЛ Тур Послуги

Для об'єктів HoReCa інтер'єр грає не меншу роль, ніж сервіс і якість самих послуг. Будь-то ресторан, готель чи спа-салон - неважливо, відвідувачі в першу чергу звертають увагу на обстановку. Власники закладів знають про вимоги ринку і прагнуть укомплектовувати об'єкти тільки якісними предметами інтер'єру. Адже комфорт - це саме те, за що завжди готові платити.

Щоб обставити ресторан або готель меблями хоча б середнього класу, потрібно вкласти чималу суму (яка обчислюється сотнями тисяч американських грошей). Тому меблеві тури мають шалену популярність серед рестораторів - при великих обсягах закупівлі в Китаї можна заощадити до 80%! Ми не говоримо про те, що тут будь-які меблі продають задешево - немає. Ми говоримо, що в Китаї собівартість предметів інтер'єру та декору, оздоблювальних матеріалів, сантехніки та освітлення в рази менше, ніж в Європі. Все тому, що у китайців є своя сировинна база, і вони щосили використовують нові технології.

При цьому на китайських виробництвах діють європейські стандарти якості, що гарантує презентабельний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації товарів - а для об'єктів HoReCa особливо важлива висока зносостійкість меблів.

У Китаї можна закупити і текстиль для закладів: постільна білизна, рушники, халати, серветки і т.д. Тут ви знайдете і столові прибори, і обладнання для кухні - виходить, меблевий тур дозволить укомплектувати заклад повністю.

Крім того, китайці вміють працювати з індивідуальними проектами. Так, на території Південного Китаю, де ми проводимо тури, знаходиться 3 000 меблевих фабрик. Але навіть при такому розмаїтті пропозицій ви можете не знайти підходящі предмети для свого виняткового ресторану. Тому ми і робимо акцент на тому, що китайці уважно ставляться до всіх побажань клієнта і виконують їх з вражаючою точністю.

До речі, досвідчені ресторатори закуповують в Китаї меблі вже давно. Ще до того, як з'явилася наша компанія (а сталося це 10 років тому), вони їздили сюди і замовляли необхідні товари. Що сказати - бізнесмени першими розпізнають виграшні схеми.

кейси

Гастробарі «Vместе» (Мінськ, Білорусь)

Гастробарі «Vместе» - заклад з європейською кухнею - був повністю укомплектований в Китаї. Столи, стільці, дивани, освітлювальні прилади і навіть декор власники замовили під час меблевого туру від нашої компанії. Якщо говорити про стиль інтер'єру, то його можна визначити як варіацію на тему лофт. Цегляна стіна і балки розбавлені яскравими диванами з екокожі, увагу чіпляють і люстри з живими квітами. Біля входу оформили «зелену стіну» для Селфі - остання модна вигадка фітодизайну. Невеликий банкетний зал прикрасили декоративними тарілками, також виконаними в Китаї. На кожній - цитата зі словом «vместе».

Ресторан-караоке «Vinтаж» (Москва)

Ресторан-караоке «Vinтаж» - це про ностальгію. Стиль інтер'єру не піддається визначенню, зате в оформленні легко читаються ретро-відсилання. Наприклад, зі спинок стільців на відвідувачів дивляться Одрі Хепберн, Мерілін Монро, Чарлі Чаплін і чомусь казкові тварини. Ковані люстри, зістарені комоди, цегляні стіни (привіт, всюдисущий лофт!), Картата оббивка - все це забирає нас в чарівний світ минулого. Обстановку для «Vinтаж» закуповували в Китаї, і не прогадали. Унікальні елементи декору виділяють цей ресторан серед численних московських закладів.

Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно