Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Контроль якості
МБЛ Тур Послуги

Один з найсильніших страхів наших клієнтів - отримати замість добротних меблів виробничий брак. І справді, як їм не турбуватися за своє замовлення? Фабрика знаходиться в Китаї - відстань і незнання мови автоматично скасовують можливість повернення. Цим текстом ми поспішаємо вас заспокоїти: все буде добре. І ось чому.

По-перше, ви підписуєте міжнародний контракт з нами, з компанією «МБЛ Тур». У контракті прописана наша відповідальність не тільки за виробничий брак, але і за пошкодження під час транспортування. Ми ж в свою чергу укладаємо договори з китайськими фабриками ... Тому і питати з них будемо ми.

По-друге, щоб добре виконувати свої зобов'язання перед вами, ми створили відділ контролю якості. З того моменту, як фабрика приступає до виготовлення замовлення, наші співробітники ретельно стежать за процесом. Вони регулярно виїжджають на виробництво, перевіряють якість матеріалів і комплектуючих, з лінійкою (!) Вимірюють відповідністьзаданими габаритам. На кожному етапі виготовлення ми робимо докладний фотозвіт, який висилаємо на контроль нашим клієнтам. І тільки після того, як ви затвердите готові меблі, ми особисто спакуємо її і завантажимо в контейнер.

До речі, про упаковку. Доставка вантажу з Китаю займає від місяця до двох залежно від вашого регіону. Перевезення довга і складна, тому ми пакуємо кожен предмет в бульбашкову плівку, пінопласт, спінений поліетилен, картон, якщо необхідно - фанерний ящик або дерев'яну обрешітку (в залежності від типу товару).

Ми обіцяємо доставити ваше замовлення прямо до дверей будинку - і робимо це не просто так. Разом з вантажем до вас приїдуть наші співробітники, які проведуть приймання меблів. І останнє. Навіть якщо щось піде не так, ви знайдете відколи або подряпини на предметах, про все повідомляйте нашого менеджера - виправимо, полагодимо, заклеїмо. Загалом, в разі «косяка» ми беремо на себе всі реставраційні роботи.

Поділитися з друзями:
Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно