Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Контроль якості
МБЛ Тур Послуги

Контроль якості меблів в Китаї, Гуанчжоу, Фошань

Один з найсильніших страхів наших клієнтів - отримати замість добротних меблів виробничий брак. І справді, як їм не турбуватися за своє замовлення? Фабрика знаходиться в Китаї - відстань і незнання мови автоматично скасовують можливість повернення. Цим текстом ми поспішаємо вас заспокоїти: все буде добре. І ось чому.

По-перше, ви підписуєте міжнародний контракт з нами, з компанією «МБЛ Тур». У контракті прописана наша відповідальність не тільки за виробничий брак, але і за пошкодження під час транспортування. Ми ж в свою чергу укладаємо договори з китайськими фабриками ... Тому і питати з них будемо ми.

По-друге, щоб добре виконувати свої зобов'язання перед вами, ми створили відділ контролю якості. З того моменту, як фабрика приступає до виготовлення замовлення, наші співробітники ретельно стежать за процесом. Вони регулярно виїжджають на виробництво, перевіряють якість матеріалів і комплектуючих, з лінійкою (!) Вимірюють відповідністьзаданими габаритам. На кожному етапі виготовлення ми робимо докладний фотозвіт, який висилаємо на контроль нашим клієнтам. І тільки після того, як ви затвердите готові меблі, ми особисто спакуємо її і завантажимо в контейнер.

До речі, про упаковку. Доставка вантажу з Китаю займає від місяця до двох залежно від вашого регіону. Перевезення довга і складна, тому ми пакуємо кожен предмет в бульбашкову плівку, пінопласт, спінений поліетилен, картон, якщо необхідно - фанерний ящик або дерев'яну обрешітку (в залежності від типу товару).

Ми обіцяємо доставити ваше замовлення прямо до дверей будинку - і робимо це не просто так. Разом з вантажем до вас приїдуть наші співробітники, які проведуть приймання меблів. І останнє. Навіть якщо щось піде не так, ви знайдете відколи або подряпини на предметах, про все повідомляйте нашого менеджера - виправимо, полагодимо, заклеїмо. Загалом, в разі «косяка» ми беремо на себе всі реставраційні роботи.

Поділитися з друзями:
Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно

Наш мебельный инстаграм @mbltur

Мебельные туры в Китай
Подписывайтесь, тут мы делимся примерами мебели, показываем подробно наш сервис и рассказываем про интересные особенности жизни в Китае.
Ми працюємо
з міжнародних сертифікатів якості
sgs 2000 en fr оригінальний сертифікат iso 9001 сертифікат логотип inc magazine сертифікат drs сертифікат

ЗМІ і блогери про нас

«МБЛ Тур» організовує всі поїздки так, щоб залишити клієнтові час для відпочинку. Всі побажання можна обговорити з менеджером, який плануватиме тур.
Читати далі
Меблевий тур - це можливість купити статусну меблі і декор за ціною виробника. А разом з цим - відправитися в подорож. Поєднати приємне з корисним допоможе компанія «МБЛ Тур».
Читати далі
Якщо ви зважилися купувати камінь в Китаї, то компанія «МБЛ Тур" стартує показ фантастичного провідником. Простежить і проконтролює за кожним етапом виробництва вашого замовлення.
Читати далі
Фахівці «МБЛ Тур» можуть підготувати повний або частковий дизайн-проект, а також зробити схему розміщення меблів.
Читати далі
Відео про те, як до нас в гості приїхав популярний дизайнер інтер'єрів і YouTube блогер Михайло Шапошников, на його канал «Щоденник дизайнера» підписано більше 200 000 чоловік.
Дивитися відео
Огляд на меблевий тур від відеоблогера Касё Гасанова, YouTube канал якого налічує понад 300 000 передплатників.
Дивитися відео
«МБЛ Тур» організовує меблеві тури в Китай для жителів СНД (Білорусі, України, Казахстану, Росії) з 2008 року.
Читати далі

Наша організація складається в торгово-промисловій палаті Гонконгу