Україна / Укр
Як Вам зручніше з нами зв'язатися?
Вконтакте Facebook Messenger Telegram
Передзвонимо Вам через 28 секунд
Залишити повідомлення
<  Скасувати
Оптові поставки
МБЛ Тур Послуги

Будь-якого покупця в першу чергу хвилюють ціна і якість виробу. Китай - єдиний виробник товарів для будинку, який може похвалитися одночасно новітнім обладнанням, висококласними матеріалами, сучасним дизайном і цінами нижчими за європейські. Тим, хто не женеться за лейблами, краще китайських меблів годі й шукати.

У південній провінції Гуандун знаходиться більше 3 000 фабрик, які виготовляють предмети інтер'єру, оздоблювальні матеріали, декор, світло і навіть сантехніку. Безмежний вибір - ось ще одна перевага китайського виробництва. Меблеві салони можуть значно розширити свій асортимент за рахунок товарів з Китаю, а дизайнери інтер'єрів здивують клієнтів оригінальними рішеннями, які точно не зустрінеш в будинку сусіда. Звичайно, вигода такого заходу як меблевий тур в Китай залежить від обсягу закупівлі, але клієнти з оптовим замовленням можуть розраховувати на економію до 80%!

Компанія «МБЛ Тур» з 2008 року організовує оптові поставки меблів з Китаю. Наші клієнти впевнені в якості свого замовлення - спеціальний відділ контролю стежить за виготовленням кожної позиції на фабриках. Завдяки власному складу на території Китаю ми можемо консолідувати товари і перевіряти надійність упаковки до завантаження в контейнер. Вдале географічне положення країни дає можливість доставляти вантажі морем, залізницею і автомобілем. Наші відділ логістики прорахує всі способи транспортування, щоб ви змогли вибрати найбільш підходящий варіант. Ми візьмемо на себе також митне оформлення та відвантаження меблів прямо до дверей офісу або об'єкта.

Наша компанія укладає міжнародний договір з клієнтом, в якому прописані всі гарантії. Ніяких курсивов і зірочок - в своїй роботі ми дотримуємося повної «прозорості».

Поділитися з друзями:
Ми передзвонимо Вам протягом 15 хвилин!
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно
Поле обов'язкове для заповнення
Поле заповнене невірно